Весняна погода не порадує українців — завтра мокрий сніг з дощем

13 березня 2018 107 0
Весняна погода не порадує українців — завтра мокрий сніг з дощем
pixabay.com

За даними Укргідрометцентру, 14 березня майже по всій Україні пройдуть дощі та мокрий сніг. Про це повідомляє pravda.com.ua.

У Харківській та Луганській областях вдень очікується до 1 градусу морозу та сніг. У Чернігівській, Сумській, Полтавській та Донецькій областях вдень від 2 до 6 градусів тепла та дощ зі снігом. Вночі від 1 до 7 градусів нижче нуля.

У Миколаївській, Одеській та Херсонській областях також ітиме дощ. Вдень температура повітря коливатиметься від 6 до 10 градусів тепла, вночі — 2-3 градуси вище нуля.

У західних областях у середу, 14 березня, переважатиме сонячна погода, місцями дощ. Температура коливатиметься від 4 до 11 градусів тепла вдень, та 1-3 градуси тепла вночі.

У Києві очікується дощова погода, часом з мокрим снігом. Температура вдень до 4 градусів тепла, вночі температура опуститься до нуля.

15 березня дощі очікуються у східних та південних областях.

У Миколаївській, Одеській та Херсонській областях — від 7 до 11 градусів тепла.

У Харківській, Полтавській та Сумській — від 0 до 3 градусів тепла. Вночі можливий дож та мокрий сніг.

У західних областях у четвер буде сонячно. Вночі 1-3 градуси вище нуля, вдень 7-9 градусів тепла.

У столиці 15 березня  знову очікується дощ з мокрим снігом. Температура повітря коливатиметься від 0 до 5 градусів тепла.

У п'ятницю невеликий дощ прогнозується в Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Вінницькій областях. Температура повітря у цих областях коливатиметься від 7 до 10 градусів тепла вдень, та до 1 градуса вище нуля вночі.

У південно-східних областях без істотних опадів. Температура повітря очікується від 5 градусів тепла до 3 градусів нижче нуля.

У Києві у п'ятницю, 16 березня, буде сонячно. Температура повітря очікується від 1 до 3 градусів морозу. Вітер південно-східний 7-12 м/с.

У суботу, 17 березня дощі та мокрий сніг прийдуть на всю територію України. Також у більшості областей очікується зниження температури.

Зокрема, у Києві прогнозується сніг та до 5 градусів морозу.

 

Виконано за допомогою Disqus

+ 13° ... + 3°

Вітер

2.3м/с

Опади

8.7мм

Вологість

83%