Alebor Group збільшує елеваторні потужності

14 березня 2018 123 0
Alebor Group збільшує елеваторні потужності
Kurkul.comAlebor Group збільшує елеваторні потужності

Компанія Alebor Group в грудні минулого року рзпочала розширення всіх трьох своїх зерносховищ. Сьогодні на Христинівському, Вороновицькому й Чесному ХПП йдуть фундаментні роботи. Обсяг одноразового зберігання зросте до 315 тис. т. Про це повідомляє elevatorist.com.

За словами засновниа Alebor Group Олексія Кустова, якщо в торгової компанії, яка налаштована на збільшення обігів, є вагони, їй не потрібен великий елеватор. Досить місткостей одноразового зберігання до 70 тис. т. Але якщо немає вагонів, а небхідно збільшити обсяг, вам потрібно мати більший елеватор.

«Всі три наших підприємства є маршрутними елеваторами, нам необхідно в сезон до 900 вагонів. Ми розглядали можливість їх покупки. Але вартість вагонів сьогодні непідйомна. Щоби купити хоча б 150 — потрібно інвестувати близько $ 15 млн. На ці гроші можна на 60% збільшити елеваторні потужності», — зазначив засновник Alebor Group.

Він додав, що такі інвестиції — обов’язкова умова для зростання. Сьогодні світові трейдери основний прибуток заробляють не на трейдингу, а на комплементарних послугах, таких, як перевалка, переробка. Це те, до чого прагнуть в Alebor Group. Компанія надає аграріям повний комплекс послуг — збір врожаю своїми комбайнами, доставка зерна власними автомобілями на елеватори, його допрацювання й експедиція в порт.

Виконано за допомогою Disqus