Фермери не сподіваються отримати компенсацію відсотків за кредитами

92
0
Фермери не сподіваються отримати компенсацію відотків за кредитами
np.org.uaФермери не сподіваються отримати компенсацію відотків за кредитами

На думку голови Драбівської районної організації АФЗУ Валерія Перепелиці, програма розподілу 1 млрд грн дотацій на фермерів містить дуже багато проблем, тому навряд чи вона буде ефективною. Про це повідомляє Agropolit.com.


Так, фермер висловив побоювання щодо отримання фермерами компенсації відсоткової ставки за кредитами, передбаченої урядовою програмою.

Банки беруть під заставу техніку, не старшу від 3-х років, квартиру чи машину. Будівлі беруть дуже рідко. Тож мало хто зможе взяти кредит.
До цієї програми залучені тільки державні банки. А інших учасників немає. Наразі фермери кредитуються в кредитних спілках, і держава до цього процесу їх не підключає.

Крім того, Валерій Перепелиця додав, що кооперація — це локомотив, що міг би «витягти» сільське населення, громади, підвищити доходи селян та фермерських господарств. Проте під державну програму щодо кооперативів потрапляють тільки молочні та плодово-ягідні кооперативи, а її реалізація в нинішньому вигляді викликає чимало запитань.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus