ПроКредит Банк збільшуватиме кредитування аграріїв

30 березня 2018 275 0
ПроКредит Банк збільшуватиме кредитування аграріїв
dpchas.com.ua

«ПроКредит Банк» має намір посилювати позиції в кредитуванні аграрного сектора.

Про це повідомив голова правління «ПроКредит Банку» в Україні Віктор Пономаренко під час конференції «Можливості фінансування в Україні — Quo Vadis?», Яка була організована громадським об'єднанням «Українсько-Німецький Форум». Про це повідомляє Latifundist.com.

В даний час, за його словами, частка агрокредитів в кредитному портфелі банку досягає 50%. При цьому відсоток дефолтних позик серед аграрних позичальників не перевищує 1%.

«Умови у нас дійсно конкурентоспроможні, не можна сказати, що ми дорогий банк. Наші ставки як мінімум нижче середнього по ринку — від 15 до 17% річних в гривні. Якщо говорити про партнерські програми, то ставка виходить до 11%. Якщо говорити в цілому, ми тільки маємо намір посилювати позиції в агрокредитування», — зазначив Віктор Пономаренко.

Він також повідомив, що «ПроКредит Банк» розвиває партнерські стосунки з основними постачальниками аграрного сектора такими, як John Deere, «Політехніка», Syngenta. За цим партнерськими програмами частина ставки компенсує продавець.

Глава правління «ПроКредит Банку» повідомив, що основними клієнтами банку є аграрії середнього класу у яких від 1 тис. до 60 тис. га землі.

 

 

Виконано за допомогою Disqus