Закритий грунт змінить сільське господарство — Ярмак

233
0
Українська делегація на Global Berry Congress
facebook@andriy.yarmak Українська делегація на Global Berry Congress

У сільських господарствах країн ЄС зростає тенденція до вирощування рослин у закритих грунтах. Такого висновку дійшов економіст інвестиційного департаменту ФАО, Андрій Ярмак під час конференції «Global Berry Congress» у Роттердамі. Про це повідомив Андрій Ярмак на своїй сторінці у Facebook.

«Світ переходить в захищений грунт. Ця теза звучала кілька разів, і мені було приємно це чути, тому що я вже багато років говорю про те, що закритий ґрунт — це майбутнє сільського господарства в принципі. В ягодах ця тенденція набирає обертів дуже і дуже швидко! Вищі витрати окупаються вищою ціною за якіснішу продукцію, меншими втратами від птахів, хвороб та шкідників», — заявив Андрій Ярмак.

Не оминув економіст і негативних тенденціях ягідного ринку. Наприклад, суниця садова часто очолює список найбрудніших продуктів по причині використання великої кількості ЗЗР. Інша проблема — це широке використання пластику в пакуванні ягід. Це є великою глобальною екологічною проблемою. Андрій Ярмак відмітив, що, ці питання потрібно терміново вирішувати, доки вони не вплинули негативно на весь ринок ягід.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus