Через заборону продажу «домашнього» м’яса ціна на цю продукцію зросте

30 березня 2018 534 0
Через заборону продажу «домашнього» м’яса ціна на цю продукцію зросте
dpchas.com.ua

Заборона фермерам продавати «домашнє» м’ясо призведе до зростання цін на цю продукцію. Таку думку висловив голова Асоціації фермерів і приватних землевласників Іван Томич, повідомляє АgroРolit.com.

«Дана ініціатива влади негативно вплине на розвиток тваринництва і продажу м'ясних виробів. Це призведе до зниження поголів'я свиней і корів, що відіб'ється на зростанні цін на м'ясо і сало», — сказав Іван Томич.

За його словами, влада не зможе заборонити всім фермерам продавати домашнє м'ясо та сало.

«Немає інструментів, щоб заборонити фермерам продавати на місці домашнє сало та м'ясо. Неможливо поставити біля кожного селянина інспектора, який може контролювати його дії. Влада не створила умов для фермерів, для того, щоб їх продукція могла відповідати європейським стандартам. Відповідно, заборона продавати домашнє м'ясо і сало може затягнутися на роки», — резюмував голова асоціації.

Нещодавно Комітет Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин підтримав законопроект, який із 2020 р. забороняє селянам продавати м'ясо домашніх тварин. Це стосується корів, свиней, домашньої птиці, кролів, нутрій. Українці не будуть мати права забивати домашніх тварин на своїх подвір'ях, це можна буде робити виключно на бойнях, у яких є спецдозволи. А порушників чекає штраф до 850 грн, та, найголовніше, — знищення продукції.

Виконано за допомогою Disqus