Одеса Агрохім вперше поставила добрива Дніпром

593
0
Наливний танкер Одіссей 1
facebook.com/tivashchenkoНаливний танкер Одіссей 1

ТОВ «Одеса Агрохім» вперше в історії України поставили КАС-32 Дніпром. Про це повідомив керівник компанії Тарас Іващенко на своїй сторінці у Facebook.

Перша поставка була здійснена 31 березня у Запоріжжя. Доставка з врахуванням проходження каховського та запорізького шлюзів зайняла всього 24 год.

Компанія планує розширювати географію відвантажень уздовж Дніпра. Найближчим часом очікуються відвантаження у Кременчук та інші порти.

Підприємство імпортує добрива КАС-32 із Єгипту, Болгарії та Румунії.

«Аналізуючи досвід колег із США, які активно використовують річковий транспорт вздовж Міссісіпі для транспортування мінеральних добрив, було прийнято рішення розвивати власну логістику Дніпром. Адже основа торгівлі КАСом — це дешева логістика», — повідомив Тарас Іващенко.

Враховуючи успішний досвід відвантажень наливних добрив ТОВ «Одеса Агрохім» планує організувати поставку імпортної аміачної селітри із Грузії, Болгарії чи Румунії вгору по Дніпру.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus