Обід ціною в посівну: ТАСКОМБАНК затягує інвентаризацію заставного майна

4 квітня 2018 785 0
Пломба на складі Імперії-Агро
Kurkul.comПломба на складі Імперії-Агро

Коли кореспонденти Kurkul.com 4 квітня прибули на центральні склади «Імперії-Агро», спільна інвентаризація представників ТАСКОМБАНКу та «Імперія-Агро» вже закінчилась. Представників банку на місці не було.

За словами співробітників «Імперії-Агро», вони пішли на обід, проте  так і не повернулися.

Читайте за темою: Фермери проводять переговори з Імперією-Агро у Кропивницькому 

Причому, як заявили нашим кореспондентам представники «Імперії-Агро», процес інвентаризації був завершений. Вони запевнили, що всі заявлені матеріальні ресурси були в наявності. А саме: насіння, добрива, засоби захисту рослин.

Однак, представники ТАСКОМБАНКу відмовились підписати акт про завершення інвентаризації, мотивуючи це тим, що по-перше, були втомлені, а по-друге — без дозволу вищого керівництва нічого підписувати не будуть.

Натомість представники «Імперії-Агро» —  члени новствореної інвентаризаційної комісії — підписали наказ про спільну інвентаризацію у повному складі:

Свідки інвентаризації також розповіли, що у ТАСКОМБАНКу не довіряють цінам, які «Імперія-Агро» поставила на товари зі складу та планують залучити експертів для їхньої переоцінки.

«Усі ціни, які ми поставили на товари і передали банку, — це все закупівельні ціни. Не бухгалтерські, а саме закупівельні. Хай викликають оцінювачів, експертів, усі ціни доказові», — говорить комерційний директор «Імперія-Агро» Сергій Поляков.

Фермери переконані, що банкіри спеціально затягують інвентаризацію і хочуть забрати заставні товари за власними демпінговими цінами.

Незважаючи на це, аграрії, чиї матеріальні ресурси зберігаються на складах, зранку 5 квітня планують забрати товар, який їм належить і на який в них є всі дозвільні документи.

Нагадаємо, триває багатомільйонний конфлікт між «Імперія-Агро» і ТАСКОМБАНК. Фермери виявилися заручниками ситуації і наразі також ведуть переговори з представниками «Імперія-Агро» з метою отримати вже оплачений товар, що нині заблокований на складах компанії, або ж повернути кошти.

Виконано за допомогою Disqus