Залучення прокуратури допоможе ТАСКОМБАНКУ відібрати все заставне майно — думка

4 квітня 2018 309 0
Прокуратура Кіровоградської області
Kurkul.comПрокуратура Кіровоградської області

Залучення до конфлікту прокуратури та відкриття кримінальної справи може допомогти ТАСКОМБАНКу отримати заставне майно в повному обсязі. Фермери при цьому не зможуть забрати його зі складу на протязі часу розслідування. Такі припущення озвучили Kurkul.com джерела на ринку.

При порушенні кримінальної справи на заставне майно буде накладено арешт, тому жодна із сторін не зможе ним розпоряджатись до рішення суду. Найбільш виграшною тут є позиція банку, який не обмежений жорсткими часовими рамками, як фермери чи кредитними зобов'язаннями, як дистриб'ютор. 

По завершенню розгляду у суді, саме банк, як позивач, зможе розпорядитись арештованим майном, тобто отримати компенсацію за кредитом у максимально можливому обсязі. До того ж, право власності на склад перейде банку вже до кінця місяця — таку інформацію озвучив фермерам Сергій Тігіпко під час переговорів у понеділок 2 квітня.

Читати по темі:  Конфлікт Імперії-Агро і ТАСкомбанку загрожує фермерам зривом посівної (ОНОВЛЕНО)

В той же час, є думка, що «Імперія-Агро» також може отримати вигоду із цієї ситуації, адже відстрочка на час розслідування і суду дасть змогу навести якийсь лад у справах і зобов'язаннях без потреби у негайному розрахунку з фермерами.

Юристи радять в такому випадку фермерам увійти до процесу в якості потерпілої внаслідок шахрайства сторони, відрядити своїх представників, які стежитимуть за перебігом справи, і намагатись перешкодити спробам арешту майна під час розгляду кримінальної справи.

Нагадаємо, що фермери дають Імперії-Агро і ТАСКОМБАНКУ час до ранку 5 квітня, аби завершити інвентаризацію складів і почати відпуск оплаченого товару.

 

Виконано за допомогою Disqus

Київ

- 3° ... - 8°

Вітер

4.3м/с

Опади

0.3мм

Вологість

67%