Фермери проводять переговори з Імперією-Агро у Кропивницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

4 квітня 2018 414 0
Переговори фермерів з «Імперія-Агро».
Kurkul.comПереговори фермерів з «Імперія-Агро».

Фермери на чолі з представниками ГО «Аграрна самооборона» проводять у Кропивницькому переговори з «Імперія-Агро». Журналісти Kurkul.com перебувають на місці подій. Слідкуйте за оновленнями на сайті, щоб не пропустити важливої інформації.

Біля складів «Імперія-Агро» зараз знаходиться декілька вантажівок та кілька десятків легкових автомобілів. На вході чергують молодики спортивної статури.

15:30

Фермери проводять прес-конференцію з головою «Аграрної самооборони» Юрієм Крутьком

16:30

Представники «Аграрної самооборони» прийшли на зустріч із прокурором області.

17:26 

Представникам ГС «Аграрна самооборона» прокурор Кіровоградської області повідомив, що була відкрита кримінальна справа по факту шахрайства компанією «Імперія-Агро».

117:30

Фермери дали «Імперії-Агро» час до ранку, потім вони з охороною прийдуть по всій товар

Нагадаємо, між «Імперія-Агро» і ТАСКОМБАНК розгорівся багатомільйонний конфлікт.

Kurkul.com просить фермерів, що постраждали заповнити анкету та вказати імовірний розмір фінансових втрат. Це дозволить конкретно уявляти картину та оцінити збитки.

Також просимо постачальників продукції, яку аграрії законтрактували з Імперією-Агро (хімія, насіння, добрива), допомогти фермерам у цій кризовій ситуації. І за можливості надати контакти представників ваших компаній, з якими можуть зв’язатися аграрії. Пишіть на редакційну пошту press@latifundistmedia.com або телефонуйте 0660862145

Виконано за допомогою Disqus