Імперія-Агро прикриває свою неплатоспроможність рейдерством із боку банку — аналітик

5 квітня 2018 409 0
Чоловіки в балаклавах
Український Інститут Дослідження ЕкстремізмуЧоловіки в балаклавах

Заяви «Імперії-Агро» про спробу рейдерського захоплення з боку ТАСКОМБАНКу можуть бути спробою прикрити неспроможність компанії погасити кредит у розмірі 300 млн грн.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю Kurkul.com розповіла аналітик аграрного ринку Олена Нероба.

Читайте за темою Постраждають усі: конфлікт Тігіпка з Оцабриком запустить ланцюгову реакцію — аналітик

Раніше стало відомо, що «Імперія-Агро» ще до кінця березня брала проплати за товари від фермерів, але не змогла вчасно виплатити кредит ТАСКОМБАНКу.

«Можливо, вони намагались якось «прокрутити» ці гроші і перекритися, «вистрибнути» з цього. Але щось пішло не так. І те гучне гасло про рейдерське захоплення, , яке всюди лунає — ну то сама Імперія це робить»,  — коментує ситуацію Олена Нероба.

За її словами, коли людина бере квартиру в кредит і платить за неї — це цілком нормальна практика. Натомість позичальник завжди має відповідати і виконувати свої зобов’язання перед банком.

«Подивиться, як робиться в Америці, де є закон про фізичну особу-боржника. Коли до людини, яка не платить по кредиту, приходять і просто виселяють із зубною щіткою, описуючи навіть меблі»,  — зазначила аналітик.

Нагадаємо, із 1 квітня стало відомо про багатомільйонний конфлікт між «Імперія-Агро» і ТАСКОМБАНКом. Через несплату кредиту представники банку-позикодавця заблокували товари, що виступили заставою, на складах «Імперії-Агро».

Читайте за темою:  Конфлікт Імперії-Агро і ТАСкомбанку загрожує фермерам зривом посівної 

Тисячі фермерів-клієнтів «Імперії-Агро» внесли повну або часткову оплату за ці товари для проведення весняної посівної кампанії і зараз не можуть їх забрати. У разі затягування переговорів між сторонами конфлікту і відсутності вирішення проблеми сільгоспвиробники не зможуть здійснити посівну.

Виконано за допомогою Disqus

Київ

+ 12° ... + 5°

Вітер

1.5м/с

Опади

0мм

Вологість

86%