Kverneland створив новий висівний апарат для Optima SX

8 квітня 2018 102 0
Kverneland розробив новий висівний апарат для сівалок Optima
traktorist.uaKverneland розробив новий висівний апарат для сівалок Optima

Норвежська компанія Kverneland розробла новий висівний апарат для сівалок Optima, що забезпечує точний посів на високих швидкостях. Про це повідомляє traktorist.ua.

Цей апарат для сівалок забезпечує точний посів при швидкості 18 км/год. Насіння вдувається в насінневу борозну повітряним потоком зі швидкістю до 70 км/год. Чутливий посівний матеріал захищений спеціальним м’яким колесом, що захищає його від пошкодження. 

«Завдання полягає в тому, щоб зробити висів більш швидким та зберегти насіння. Завдяки новій високошвидкісній сівалці Optima SX ми зберігаємо високий рівень точності висіву, та покращуємо ефективність посівних робіт до 50%», — повідомляє фахівець компанії по продуктам для точних сівалок  Берт ван дер Хорст.

Високошвидкісна сівалка Optima SX використовує технологію Isobus та має функції GeoControl та GeoSeed, які виключають перекрите висівання. Також доступна можливість точно спланувати територію та план висіву згідно заданих гео–параметрів. Перевага такої системи полягає в рівномірному доступі всіх рослин до життєвонеобхідних ресурсів, і як наслідок — до рівномірного розвитку.

Виконано за допомогою Disqus

- 10° ... - 13°

Вітер

3.3м/с

Опади

0мм

Вологість

78%