Жителі Волині звинувачують цукровий завод у пошкодженні дороги

8 квітня 2018 253 0
Жителі Берестечка звинувачують місцевий цукровий завод у руйнуванні дороги
Kurkul.comЖителі Берестечка звинувачують місцевий цукровий завод у руйнуванні дороги

Жителі міста Берестечка Волинської області звинувачують цукровий завод «Агро-експрес-сервіс» в руйнуванні дороги державного значення Рівне-Перемишляни. Про це повідомляє «Під прицілом».

У 2006 р. за кошти, виділені державним бюджетом, вдалось відремонтувати ділянку траси, що з’єднує Мар’янівку і Берестечко. Проте, через декілька місяців автошлях був повністю зруйнований великогабаритними машинами, які перевозили цукровий буряк на відновлений цукровий завод «Агро-експрес-сервіс».

«У 2017 р. відкрився великий цукровий завод «Агро-експрес-сервіс», пішли великі фури, а наші фермери-підприємці, всюди вони такі, і зерно возили, і добрива возили зі скаженим перезавантаженням, ну і звичайно ж буряк. Цього року дорожня служба уже закидала ями, але це лише тимчасовий захід, спрямований на те, щоб машини не влітали в «катакомби». Планується знову ремонт цієї дороги. Але не відомо, чи надовго вистачить такого ремонту. Адже почнеться «сезон» і великогабаритні машини знову підуть по дорозі. А нести за це відповідальності ніхто не хоче», — розповіла провідний інженер Волинської дорожньої служби, куратор ремонту дороги «Мар’янівка-Берестечко» Ольгою Клапійчук.

Довідка: ПП «Агро-експрес-сервіс» є одним із найбільших сільськогосподарських товаровиробників Рівненщини. Воно орендує майже 50 000 га землі в Рівненської та Волинській областях.

Виконано за допомогою Disqus

- 2° ... - 5°

Вітер

2.3м/с

Опади

0мм

Вологість

96%