На Тернопільщині фермери миють брудні дороги

10 листопада 2017 234 0
Дорога міжнародного  значення у Козівському районі
reporter.net.uaДорога міжнародного значення у Козівському районі

Влада, активісти та небайдужі жителі області змусили фермерів, котрі возять цукровий буряк, укласти договір з підрядною організацією, що здійснює обслуговування даної дороги, на очистку від навезеного болота, щоб уникнути можливих ДТП на дорогах області. Про це повідомляє  reporter.net.ua.

Через транспортування агропідприємствами цукрового буряка, дорога міжнародного  значення Стрий-Тернопіль-Вінниця-Кропивницький-Знам’янка у Козівському районі перетворилася на суцільне болото.

Очільник Козівщини визнає, що робота Козівського цукрового заводу та забезпечення його сировиною є надважливим завданням для району. Але аграріям потрібно також думати про безпеку дорожнього руху та життя людей.

«Аргументи сільгоспвиробника — якнайшвидше доставити буряк на переробку, не зважаючи на стан доріг. Та на першому плані має бути безпека дорожнього руху, життя людей, що їдуть цією дорогою»,— заявив голова Козівської  РДА Василь Вітровий.

Також, активісти оголосили про початок флешмобу. Вони ділитися відео та фото матеріалами про труднощі на дорозі, спричинені вивозом урожаю цукрового буряку з полів.

Виконано за допомогою Disqus