Міжнародні дні поля в Україні пройдуть 20-22 червня

10 квітня 2018 121 0
Розташування виставкових потужностей
http://mdpu.com.uaРозташування виставкових потужностей

Другий захід «Міжнародні дні поля в Україні» відбудеться 20-22 червня 2018 р. знову у селищі Дослідницьке, Васильківського району, Київської області. Про це повідомляє SuperAgronom.com.

Організаторами виставки «Міжнародні дні поля в Україні» є «ДЛГ Україна», «Аграрний демонстраційний та навчальний центр», IFWexpo Heidelberg GmbH. Фахову та технічну експертизу надає Німецьке сільськогосподарське товариство (DLG e.V.) та УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.

Минулого року такий захід відбувся в Україні вперше і одразу зацікавив тисячі аграріїв: протягом трьох днів у Дослідницькому побували агровиробники з усієї країни. Тому цьогоріч планується другий захід, що поки що не має аналогів в Україні.

«Міжнародні дні поля в Україні» — єдина в Україні виставка технологій рослинництва з демо-ділянками та демонстрацією техніки в роботі. International Field Days Ukraine — 11 га виставкового поля, 100 агроресурсних компаній, близько 400 сортів та гібридів основних польових культур, 300 сільськогосподарських машин та агрегатів, та 10 обприскувачів на трасі випробовування DLG, семінари та практичне навчання.

«Спеціалізована виставка в польових умовах — це новинка для України та вдала платформа для спілкування фермерів з іноземними виробниками. Під час проведення триденного  Дня Поля ми мали можливість поспілкуватись з нашими постійними клієнтами, а також, з новими, почули їх побажання по розширенню лінійки нашої продукції. Було багато учасників, ми побачили нові тенденції і напрямки розвитку ринку засобів захисту рослин  і сільського господарства в цілому. В 2018 р. компанія «Штефес» також планує брати участь в Днях Поля такого європейського формату», — зазначає Арсеній Потапов, представник компанії Stefes.

Окрім 40 дослідних ділянок до уваги фахівців індивідуальна демонстрація та коментоване випробовування техніки в роботі, стаціонарна виставка, воркшопи, семінари і презентації просто в полі.

Дослідні ділянки заклали такі компанії як «Агріматко», «Байєр Україна», «БТУ-Центр», «Дунай Агро», «КВС-Україна», «Лімагрейн Україна», «Нуфарм Україна», «РВА Україна», «Штефес», «Штрубе Україна ГМБХ», «Укравіт Агро», «Уніфер», «Saaten Union». Прийом заявок на закладання демо-посівів з ярими культурами ще триває. Поспішайте, лишилось декілька вільних ділянок!

Постачальники сільськогосподарської техніки матимуть можливість продемонструвати ґрунтообробну, посівну, кормозбиральну техніку в дії, а кращі обприскувачі позмагаються на спеціальній трасі DLG. Вітаємо участь таких брендів: Agrotop, Apache, Berthoud, CLAAS, Haldrup, Holmer, Horsch, Jacto, JCB, Lechler, Lemken, Lozova Machinery, Maschio Gaspardo, Weidemann, Zetor, Zürn Harvesting.

«Компанія HORSCH бере участь у виставці, тому що це єдиний захід, який дає змогу в повному обсязі показати  експлуатаційні та технологічні можливості техніки HORSCH. Даний захід дає можливість поспілкуватися не лише  з гігантами аграрного сектору, а й з господарствами, які поступово розвиваються та виходять на рівень нових можливостей. День поля представляє повний цикл вирощування сільськогосподарських культур: від посіву до збирання врожаю. Таким чином, виробники мають можливість зорієнтуватися у потребах своїх господарств і зробити вдалий вибір»», — розповідає Вадим Коваль, регіональний представник компанії HORSCH у Центральній Україні.

Усі зацікавлені компанії та організації можуть представити свою продукцію та послуги на майданчику виставки «Міжнародні дні поля в Україні 2018».

Тематичні розділи

 • Селекція рослин
 • Живлення рослин
 • Захист рослин 
 • Технології вирощування рослин
 • Електронне та механічне обладнання
 • Техніка та прилади 
 • Тваринництво
 • Сільське господарство та навколишнє середовище 
 • Сільськогосподарські організації
 • Науково-дослідні установи
 • Структура виставки
 • Дослідне поле
 • Стаціонарна експозиція виставки
 • Кампус
 • Індивідуальна демонстрація техніки в дії 

З питань участі та співпраці звертатись до:

Світлана Питель 
Менеджер проекту

ТОВ «ДЛГ Україна»
S.Pytel@DLG.org
Tel.: +38 050 405 80 54

Анна Оснадчук 
Менеджер проекту

ТОВ «ДЛГ Україна»
A.Osnadchuk@DLG.org
Tel.: +38 097 330 10 75

 

Виконано за допомогою Disqus