Пекарня повного циклу окупиться за півтора роки

13 квітня 2018 278 0
Пекарня повного циклу окупиться за півтора роки
pixabay.comПекарня повного циклу окупиться за півтора роки

Переваги на українському ринку хлібо-булочних виробів мають підприємства, які здатні швидко реагувати на запити споживачів та здатні швидко пропонувати необхідні сорти хліба. Про це повідомляє Pro-consulting.

Забезпечити попит українців здатні міні-пекарні. Вони бувають двох типів: повного та неповного циклів. Перші здійснюють всі етапи виробництва, починаючи з просіювання борошна та замішування тіста і закінчуючи випіканням продукції. Другі — використовують заморожені напівфабрикати та лише випікають. Якіснішу продукцію випускають пекарні повного циклу.

Для створення підприємства повного циклу фахівці компанії Pro-Consulting розробили бізнес-план. У результаті його реалізації, у Київській області з'явиться міні-пекарня повного циклу, здатна виробляти як традиційний, так і дієтичний хліб, а також різноманітну випічку. Вся продукція буде виготовлятися тільки з високоякісних продуктів і борошна вищого сорту і потрапляти до покупців в свіжому вигляді.

Для випуску 500 кг хлібобулочних виробів на добу досить обладнаного приміщення площею 75 м кв. Закупівля необхідного обладнання становить 63% від загальної суми інвестицій. Ще 20% піде на поповнення оборотних коштів на перші півроку роботи пекарні, а 7% — на ремонтні роботи. Менш значні витрати складуть: орендна плата на початковому етапі — 5%, маркетингові витрати — 2%, початкова закупка сировини — 2%, проектні роботи — 1%.

Згідно з планом, гроші, вкладені в створення міні-пекарні, повернуться до інвестора менш ніж через півтора року (17,1 місяців) з урахуванням дисконту.

Виконано за допомогою Disqus