Під Києвом виготовляють заморожений хліб-напівфабрикат

432
0
Під Києвом виготовляють заморожений хліб-напівфабрикат
pixabay.com

Наприкінці осені у селі нові Петрівці, що під Києвом, відкрили завод з виробництва заморожених хлібобулочних виробів — Chanta Mount. Про це повідомляє foodandmood.com.ua.

Заморожений хліб досить поширений напівфабрикат у світі. Пекарі навчилися виготовляти близько 300 видів хліба, які можна заморожувати.

Напівготові хлібні вироби поставляють до пекарень при супермаркетах і в торгових центрах, вуличних міні-пекарень, кафе на автозаправках, сектор HoReCa, сервіси доставки їжі в офіси.

Вже сьогодні Chanta може виготовляти за добу майже 30 т чіабатти, французьких багетів та інших артизанських хлібів.

За словами засновника Юрія Триндюка, гордістю підприємства стало заквасочне відділення і відділення холодної ферментації тіста

На заводі 50 % продукції планують реалізовувати в Україні, а решту продаватимуть на експорт. І збираються розробляти для клієнтів найцікавіші рецептури хліба.

Щоб зберегти всі властивості хліба, його заморожують шоковим методом. Існує два способи заморозки хліба.

При першому способі хліб випікають до готовності на 80-90%. Потім хліб піддається «глибинній» заморозці при температурі -35 градусів за Цельсієм в спеціальних морозильних камерах, в які надходить по конвеєру. Потім хліб при 0°C при пакують і поміщають в морозильну шафу на зберігання при —18°C. Таким чином хліб може зберігатися від 6 до 18 місяців. Потім хліб розморожують та допікають.

При другому способі хліб заморожують сирим, без часткової випічки. Для приготування його треба розморозити, дати тісту підійти та випекти.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus