Versatile разом з партнером ТРІА представлять новий трактор на Миколаївщині

16 квітня 2018 105 0
Трактор Versatile
traktorist.uaТрактор Versatile

Компанія Versatile в середині минулого сезону поповнила свою тракторну лінійку, запропонувавши трактори Versatile 340/320 MFWD. Про це повідомляє traktorist.ua.

В Україні вже передплачені більше десяти одиниць техніки і багато сільгоспвиробників хочуть ближче познайомитися з новинкою. Найближчим часом компанія проведе серію демонстраційних показів. Перша показ пройде 24 квітня в підприємстві ДП «Зелені Кошари» на Миколаївщині.

Трактори Versatile 340 мають найпотужнішу тягову силу в своєму класі, та за інформацією компанії, перевершують аналоги в середньому на 30-35% за продуктивністю. Оснащені економічною гідросистемою, тому з легкістю працюють з широкозахватними знаряддями. Нові вдосконалені мотори зі збільшеним крутним моментом мають більш швидку реакцію дроселя в порівнянні з іншими двигунами цього класу. Двигун відрізняється зниженою вібрацією і легко виконує холодний запуск.

На заході також будуть представлені в статиці комбайни Versatile і фінансові партнери компанії. Всі відвідувачі показу техніки зможуть отримати необхідну інформацію про специфіку техніки, оцінити можливості роботи і підібрати відповідні умови придбання.

Виконано за допомогою Disqus