Українська яловичина готується вийти на турецький ринок

24 квітня 2018 237 0
Турецькі чиновники приглядаються до вітчизняного м’яса
pixabay.comТурецькі чиновники приглядаються до вітчизняного м’яса

Україну відвідала делегація чиновників від міністерства сільського господарства Туреччини. Мета їх візиту — оцінка системи державного контролю за виробництвом м’яса та підписання відповідних форм для експорту української яловичини до Туреччини. Про це повідомляє міністерство аграрної політики України.

Турецькі фахівці ознайомляться з роботою Держпродспоживслужби, відвідають центральну лабораторію з діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, а також проведуть інспекцію діяльності забійних підприємств і ряду господарств, що утримують ВРХ.

За результатами роботи місії, буде оцінена система державного контролю за виробництвом м’яса. Представники турецької делегації зауважили, що Туреччина є однією із країн-лідерів зі споживання яловичини і їхня держава дуже зацікавлена в імпорті цієї продукції з України.

Перший заступник Голови Держпродспоживслужби Андрій Жук наголосив, що компетентний орган України зі свого боку зробить все можливе, щоб експортні можливості для українських виробників сільськогосподарської продукції розширювалися.

Виконано за допомогою Disqus