Фермери відновлюють господарства на лінії розмежування

25 квітня 2018 109 0
Ольга Попова, фермерка
112.uaОльга Попова, фермерка

Фермерка з Чамарлика (Донецька область), що знаходиться на лінії розмежування, Ольга Попова утримує отару овець. Вона нараховує півтисячі голів. І це не межа. Жінка хоче наростити поголів’я до тисячі. Про це повідомляє «112 Україна».

Читатйе більше: Закон про Донбас: що зміниться для місцевих фермерів?

Вона за освітою зоотехнік і все життя пропрацювала у сільському господарстві. Після виходу на пенсію вирішила заснувати власну ферму. Чотири роки тому почала розводити свиней.

З початком проведення АТО у 2014 р. господарство зазнало серйозної шкоди, багато тварин було поранено. Зараз тут тихіше і місцеві вже звикли.

Ольга Попова вирішила відновити господарство. Їй вдалося отримати грант на племінне поголів’я на півмільйона гривень.

Фермерка не планує зупинятися на досягнутому. Вона планує повністю відновити зруйновані будівлі та зайнятися переробкою.

«Я можу зробити собі міні-сирний цех, можу робити справжній овечий сир, бринзу, але для цього потрібна лінія, тоді я куплю доїльний апарат», — розповідає Ольга Попова.

Наразі жінка більше вкладає у господарство, ніж отримує. Вона вже продала машину та двох корів і платить податки з цих коштів. Вести господарство фермерці допомагаю четверо працівників.

 

Виконано за допомогою Disqus