В ЄС прогнозують зменшення врожаю абрикосів на чверть

26 квітня 2018 76 0
Виробництво абрикосів збільшиться лише в Іспанії
pixabay.comВиробництво абрикосів збільшиться лише в Іспанії

У 2018 р. у країнах ЄС очікується зменшення урожаю абрикосів на 25% у порівнянні з минулим роком. Такі прогнози експерти роблять через несприятливі погодні умови в кінці лютого. Про це повідомляє «Інфо-Шувар».

Згідно останньої доповіді Europech, єдиною країною, яка в 2018 р. збільшить виробництво абрикосів, буде Іспанія, вона збере понад 142 тис. т цих фруктів.

В Італії цього року прогнозують виробництво абрикосів на рівні 201,1 тис. т, у Франції — 134, 4 тис. т, а у Греції, яка займає найменшу частку у загальному виробництві — 79,8 тис. т.

«Цьогорічний сезон абрикосів однозначно буде відрізнятися від минулого. Ми маємо скорочення виробництва, через погодні негаразди. На разі нам відомо, що найбільш суттєвої шкоди зазнав урожай в регіоні Емілія-Романья. Прогнозуємо також , що початок продажів запізниться мінімум на 10-15 днів», — розповідає один із виробників Італії.

За словами представник кооперативу Cooperativas Agro-Alimentarias (Іспанія) Сантьяго Васкеса Еррери, 2017 р. був не дуже успішним для виробників абрикосів у Іспанії. Погода сприяла, а обсяги врожаю були рекордними. Проте, попит відчутно зменшився і ціни знизилися.

 

 

 

 

Виконано за допомогою Disqus