Укравіт Агро і Gamaya розробляють програму моніторингу потреби культур в добривах

2 травня 2018 117 0
ТОВ Укравіт Агро разом з швейцарською компанією Gamaya створять систему моніторингу полів
Kurkul.comТОВ Укравіт Агро разом з швейцарською компанією Gamaya створять систему моніторингу полів

Компанія «Укравіт Агро» тісно співпрацює з швейцарською інноваційною компанією Gamaya для розробки програми дистанційного моніторингу для визначення потреб культур в мінеральних добривах протягом сезону з використанням новітньої камери гіперспектральних типу, безпілотної платформи (дрона) і технологій штучного інтелекту.

Про це повідомляє прес-служба компанії UKRAVIT.

У розробці програми також задіяний стаціонарний досвід десятипільної сівозміни Уманського національного університету садівництва, який вивчає різні дози мінеральних добрив та їх вплив на родючість ґрунту, продуктивність культур, а також знання і досвід вченого-агрохіміка, професора кафедри агрохімії й ґрунтознавства Григорія Господаренко.

Відзначається, що в 2018 р. «Укравіт Агро» продовжує співпрацювати з Gamaya, а також групою компаній «Маїс», що дозволить відпрацювати нову технологію на комерційних майданчиках.

Новий досвід буде закладений на темно-сірих лісових ґрунтах в Черкаському районі, де протягом сезону буде вивчатися вплив різних доз добрива на продуктивність і стресостійкість кукурудзи. У програмі також буде залучений науковий потенціал і сучасне обладнання Інституту здоров'я рослин для вивчення кореляцій між дистанційним моніторингом на великих площах і сучасних аналітичних методів аналізу зразків ґрунту і рослин. Аналіз даних з використанням програм штучного інтелекту від Gamaya дозволить аграріям отримати науково обґрунтовані рекомендації щодо застосування добрив для оптимізації витрат, збільшення врожайності й зменшення впливу на навколишнє середовище.

Довідка: Gamaya застосовує унікальну сукупність таких технологій, як запатентована технологія гіперспектральних камер, безпілотні літальні апарати й штучний інтелект. Технологія дозволяє детально діагностувати різні стреси сільськогосподарських культур в різних регіонах на основі широких знань в області агрономії.

Виконано за допомогою Disqus