Реклама

Новий фунгіцид UKRAVIT зможе замінити бакові суміші кількох препаратів

18 лютого 2019 99 0
Новий фунгіцид UKRAVIT зможе замінити бакові суміші кількох препаратів

Компанія UKRAVIT виводить на ринок двокомпонентний фунгіцид Захисник Екстра (тіофанат-метил, 310 г/л + флутриафол, 190 г/л), ідеться в прес-релізі виробника.

«Діючі речовини, використані при створенні Захисника Екстра, ефективно контролюють широкий спектр хвороб зернових колосових культур, соняшника, ріпаку, сої, гороху та багатьох інших культур. І раніше аграріям частенько доводилося робити бакові суміші з препаратів із цими діючими речовинами, аби підвищити ефективність обробок. Нашим фахівцям вдалось поєднали їх в одній формуляції та зареєструвати для використання у посівах зернових колосових і соняшника», — зазначив керівник агрономічного департаменту компанії UKRAVIT Олександр Мигловець.

Крім контролю широкого спектру захворювань, новий препарат забезпечує одночасно швидкий «стоп-ефект» і пролонговану захисну дію й захищає нові прирости рослин. Поєднання профілактичних, лікувальних і викорінюючих властивостей робить його незамінним помічником у догляді за зерновими колосовими культурами та соняшником.

За словами Олександра Мигловця, новинка демонструє значно вищу ефективність, ніж поєднання бакових «партнерів», і забезпечує надійний захист посівів від хвороб.

Нагадаємо, за різними даними, недобір врожаю через ураженість хворобами може становити в середньому 12-18%, а в роки епіфітотій — до 25% і більше.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама
Матеріали за темою