У Києві відбудеться конференція для садівників та переробників

11 травня 2018 140 0
У червні відбудеться конференція для садівників та переробників
Kurkul.comУ червні відбудеться конференція для садівників та переробників

Садівників та переробників запрошують на дводенну Міжнародну конференцію «Технології та інновації: від землі — до готового продукту». Захід пройде у Києві 20-21 червня 2018 р.

Однією з головних тем конференції буде вихід садівничих компаній та фермерських господарств на нові ринки збуту шляхом впровадження інноваційних технологій переробки.

Учасники почують виступи представників українських та зарубіжних технологічних і садівничих компаній, наукових інститутів, представників владних структур, професійних асоціацій та спілок, а також технологічна виставка і виставка-презентація напоїв та іншої продукції на базі фруктів та ягід.

Також відбудеться бізнес-тур в Інститут садівництва УААН та у ФГ «Валентина».

У рамках заходу запланована виставка нових технологій, обладнання, інгредієнтів, пакувальних матеріалів для виробництва та переробки фруктів і ягід і продукції, виготовлених на їх основі.

Взяти участь у конференції запрошують підприємства, компанії та ФГ, які спеціалізуються на садівництві, ягідництві і горіхівництві, постачальники техніки з обробітку ґрунту, по догляду за садами і ягідниками, збиранню врожаїв та їх зберіганню, заморожуванню й пакуванню продукції, а також технологій її переробки, представники торговельних мереж, компанії-експортери.

Генеральний партнер конференції — компанія BASF.

Головний online-партнер — сайт Kurkul.com.

Конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» відбудеться 20-21 червня 2018 р. у Києві, в готелі «Братислава» (вул. А.Малишка, 1).

 

Виконано за допомогою Disqus