Мешканці східних областей отримають молоду птицю від ФАО

17 травня 2018 118 0
Мешканці східних областей отримають молоду птицю від ФАО
Kurkul.com

ФАО продовжує підтримувати господарства у постраждалій внаслідок конфлікту східній Україні. Цього разу 2 750 домогосподарств, що знаходяться на лінії розмежування, отримають одноденних курчат, каченят та індичат. Про це повідомляє прес-служба ФАО.

ФАО надає допомогу в рамках програми з реагування у надзвичайних ситуаціях в Україні, бюджет якої складає $2,3 млн.

Кожен фермер отримує на вибір 30 курчат, 25 індичат або 25 каченят. Постачання молодняку тварин сприятиме збільшенню виробництва яєць всередині господарств та надасть можливість виходу на місцеві ринки. Крім того, усі бенефіціари отримують детальні посібники з вирощування молодих птахів як для власного споживання, так і для продажу.

Птахів роздаватимуть у 32 селах Донецької області та 19 селах Луганської області у період з 10 по 31 травня.

«Це вже друга хвиля розподілу птахів у рамках поточного проекту з надання допомоги у надзвичайних ситуаціях. Наш досвід минулого року показує, що непрацевлаштована освічена молодь у сільській місцевості може легко отримати дохід від продажу вирощеної птиці. Жінки та студенти також можуть займатися невеличким бізнесом одночасно з повсякденною діяльністю», — говорить програмний менеджер ФАО Андре Арріаза.

За період 2016-2018 рр. ФАО підтримала близько 35 000 домогосподарств, розташованих у 8-км зоні від лінії розмежування, різними видами сільськогосподарських ресурсів, такими як насіння овочів, системи крапельного зрошення, корм для тварин тощо. Найближчим часом ФАО реалізує роздачі молодих кроликів.

Виконано за допомогою Disqus