Розведення качок окупиться за чотири місяці

28 травня 2018 3716 0
Качиний бізнес окупиться за 4 місяці
Kurkul.comКачиний бізнес окупиться за 4 місяці

Окупність качиного бізнесу в Україні за правильної організації не перевищує чотирьох місяців. Про це повідомляє ubr.ua.

Процес вирощування качок практично безвідходний: пух молодих особин дуже дорогий, послід використовується як високоякісне добриво, а качину печінку можна за хорошою ціною реалізувати в ресторани.

В Україні качині яйця цінуються менше курячих, тому їх частіше за все продають на хлібзаводи або зберігають для інкубації. Основний дохід фермеру приносить м'ясо.

Як правило, качиний бізнес будується навколо м'ясної пекінської породи. Пекінські качки рано досягають ринкової ваги (каченята віком півтора місяця важать близько 2,4-3,1 кг), мають високу несучість (від 85 до 140 яєць на рік від однієї качки). Однак, вони погано висиджують яйця і рідко вирощують виводок. Тому потрібні й інші породи, наприклад Руанська.

Рентабельність вирощування однієї качки перевищує 50%, і залежить від кількості поголів'я. Оптимальна кількість для початку виробництва становить 300 каченят плюс 13 дорослих особин, три з яких качури, а десять — несучки.  

Кращою умовою для розведення цих птахів є наявність природних вигулів з водоймами. Вода потрібна качкам для спарювання; інакше качки будуть відкладати незапліднені яйця, і каченят не буде. Качки практично всеїдні, без проблем приймають їжу і рослинного, і тваринного походження. У теплу пору року, при наявності вигулу, їм потрібна буде тільки одна підгодівля.

Виконано за допомогою Disqus