Дари Гуцульщини планують постачати карпатське сіно в Арабські Емірати

100
0
Карпатське сіно для арабських коней
pixabay.comКарпатське сіно для арабських коней

Сільськогосподарський кооператив «Дари Гуцульщини» з Путильського району Чернівецької області оформив аграрні розписки на розвиток справи із заготівлі сіна. Вони планують впровадити експорт цієї сировини для арабських коней, повідомляє Національний прес-клуб «Українська перспектива».

У Чернівецькій області корів, кіз, овець утримують здебільшого люди похилого віку. Щоб не обробляти землі в горах далеко від домівок, вони купують готове тюковане сіно. Тому кооператив вирішив займатись заготівлею сіна.

Але це не єдина ціль, яку переслідує кооператив. У плані є також продаж сіна до Арабських Еміратів. Зараз туди доставляють сіно з гір Шотландії та Іспанії. Бо господарі елітних арабських скакунів висувають високі вимоги до харчування своїх тварин. За словами голови кооперативу «Дари Гуцульщини» Сергія Терена, трава з Карпат по якості не поступається іноземним аналогам, бо є екологічно чистою. Тому, щоб це реалізувати і можуть стати у нагоді розписки.

Чернівецька область почала користуватись новим фінансовим інструментом з початку цього року. Сергій Терен відмічає, що необхідно розвивати аграрний сектор і взагалі сільську місцевість. Проте, для отримання бажаного результату буде складно без додаткового фінансування. Це пояснюється тим, що аграрні розписки набагато простіші за кредитний механізм.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus