Інформацію про загальнонаціональну оцінку землі зведуть в єдиний геопортал

5 червня 2018 196 0
Загальнонаціональна оцінка землі
Kurkul.comЗагальнонаціональна оцінка землі

Питання створення геопорталу обговорили під час засідання Робочої групи з опрацювання питань, пов'язаних із організацією та проведенням загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативно-грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення. Члени групи обговорили його зміст, набір функцій і сервісів, які можуть бути запропоновані користувачам. Про це повідомляє прес-служба Державного агентства з питань геодезії, картографії та кадастру України.

На геопорталі буде розміщена вся інформація, отримана в результаті проведення робіт, достатніх для розрахунку нормативно-грошової оцінки окремої земельної ділянки, а також узагальнені дані про оцінку в розрізі регіонів, природно-сільськогосподарських районів та сільськогосподарських угідь.

Додатково розглядається можливість реалізації окремої функції розрахунку нормативно-грошової оцінки земель проектної ділянки, завдяки якій майбутні власники і користувачі зможуть орієнтовно спрогнозувати витрати на сплату земельного податку або орендної плати.

Згідко із законом про державний бюджет на 2018 р., загальна нормативно-грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення буде проведена в Україні в 2018 р. Вона буде здійснена за рахунок коштів держбюджету.

Виконано за допомогою Disqus