Рейдерство можна було зупинити ще рік тому — Бізнес-Варта

5 червня 2018 78 0
Правопорушення
pixabay.comПравопорушення

Керівник ГО «Бізнес-Варта» Ольга Матвіїва зізнається, що не очікувала такої непростої роботи у боротьбі із рейдерством. Однак, у той самий час, запевняє, що це не є неможливим. Про це вона повідомила в ексклюзивному інтерв’ю AgroPolit.com.

«Зазвичай, за кожним випадком так званого рейдерства в Україні, за тиском на бізнес – завжди стоять конкретні прізвища, і часто ті, які обіймають посади в Мін’юсті та правоохоронних органах… Проте, це посилює бажання рухатися вперед, змінювати законодавство для покращення захисту бізнесу та відстоювати порушені права підприємців», — пояснює вона.

Ольга Матвіїва зазначила, що ситуації з рейдерством бувають різні і розбиратись та вникати необхідно в кожну окремо. Бувають випадки, коли власники будували справу, не заручаючись підтримкою юристів. Або такі, коли наймані адвокати «зливали» справи. Але частіше зустрічаються нахабне заволодіння чужим майном і корпоративними правами.

«Підробки документів, ручні реєстратори, «свої» у правоохоронних органах, супровід силовим захопленням найманців. Усі факти порушення закону та підробку документів видно як на долоні! Тому влада імітує боротьбу з рейдерством. Якби було бажання і справді покінчити з ним, то зупинити його можна було б одразу — ще минулого літа», — висловлює думку Ольга Матвіїва.

Вона вважає, що професіонали з Міністерства юстиції можуть протягом одного місяця прописати відповідні зміни до законодавства, затвердили їх у парламенті та, тим самим, зупинити рейдерство.

Виконано за допомогою Disqus