У село, де рейдери захоплюють господарство, прибули молодики з автоматами

1 червня 2018 1124 0
У село, де рейдери захоплюють господарство, прибули молодики з автоматами
Mir24.tv

У село Луганка Петрівського району Кіровоградської області, де відбувається рейдерське захоплення сільськогосподарського кооперативу «Агрофірма Маріампольська», учора ввечері прибуло десяток молодиків спортивної зовнішності зі зброєю. Про це повідомляє «Без купюр».

Жителі села розповіли, що під час охорони адмінприміщень підприємства учора ввечері помітили, як кілька автомобілів привезли з десяток молодиків спортивної зовнішності з рюкзаками. Вони зайшли на територію будинку місцевого мешканця Володимира Тітаренка, який в результаті шахрайської перереєстрації підприємства став директором агрофірми.

«Мені ввечері зателефонували люди, я викликав поліцію. Правоохоронці з’ясовували хто ці приїжджі. Цього разу у селі зійшлося близько двох сотень людей. У щілинки паркану побачили, що в кількох із них були автомати. Усі хвилюються за підприємство, своє майбутнє і родини. Також приїхав начальник поліції району Олександр Лисенко. Він запевнив людей, що порядок буде і ніяких неправомочних дій не допустять. Вони викликали підкріплення, півтора десятки хлопців зараз чергують», — розповідає голова профспілки агрофірми Олег Дудук.

У поліції відзначили, що за зверненням громадян перевірили інформацію. На території домоволодіння знаходилося близько восьми чоловік. Інформація про наявність у них зброї не підтвердилася. Наразі правоохоронці слідкують за дотриманням громадського порядку.

Нагадаємо, наприкінці березня голова правління СВК агрофірма «Маріампольська» Костянтин Міщанін заявив про рейдерське захоплення його підприємства.

Виконано за допомогою Disqus