UKRAVIT відкрила Інститут здоров’я рослин

7 червня 2018 287 0
Інститут здоров’я рослин
UKRAVITІнститут здоров’я рослин

Сьогодні у Черкасах ГК UKRAVIT відкрила першу в Україні наукову платформу світового рівня з досліджень у галузі агро — Науково-дослідний інститут «Інститут здоров’я рослин» (Crop Care Institute).

Під час відкриття науковий керівник Інституту здоров’я рослин Ліон Штейнберг зазначив, що напрацювання закладу можуть вилитися у державні програми, зокрема, з боротьби із контрафактом. Вже зараз Інститут надає послуги з перевірки продукції контрагентів на наявність контрафакту.

«Наш науковий центр — це не альтернатива державним установам. Просто ми придбали найсучасніше обладнання, яке тільки є у найрозвиненіших країнах світу. Ми хочемо, аби саме в Україні вироблялись цікаві продукти. Вчені, коли бачать обладнання та умови нашого центру, дуже радіють. Це новий стандарт якості продукції для усього аграрного сектору України. Ми отримали землю не у спадок від наших батьків, ми її позичили у власних дітей. Це наша відповідальність перед майбутніми поколіннями», — розповів власник групи компаній UKRAVIT Віталій Ільченко.

Він підкреслив, що тепер кожен зможе перевірити усіх своїх постачальників та зрозуміти, чи за справедливою ціною придбано продукцію.

«Коли ви купуєте ЗЗР, ви хочете розуміти, чи за справедливу ціну ви їх берете. Ми виконаємо повний аналіз речовин, що містяться у цьому продукті. Ви зрозумієте, чи відповідає він заявленій якості. Те ж саме і з якістю насіння. Так, ви зможете вивчати добрива, що необхідні рослині. якщо виникла будь-яка проблема, ви зможете проаналізувати, які ЗЗР застосовувались, у якій кількості, аж до дрібних домішок», — поділився власник UKRAVIT.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою