Вчасна обробка посівів захистить від поширення шкідників — експерт

9 березня 2020 48 0
Вчасна обробка посівів захистить від поширення шкідників — експерт
Kurkul.com

Цьогоріна зима сприяла перезимівлі шкідників та поширенню хвороб. Аби забезпечити рослинам надійний захист, а також уникнути втрат врожаю компанія UKRAVIT радить вчасно проводити фунгіцидні та інсектицидні обробки посівів.

Експерти UKRAVIT наголошують на важливості проведення моніторингу полів і своєчасних фунгіцидних та інсектицидних обробках, які допоможуть ліквідувати шкідливі організми на початкових стадіях, коли ті ще не встигли нанести непоправної шкоди культурам.

«Початок вегетаційного сезону 2020 р. дійсно буде доволі непростим в питанні захисту як озимих зернових культур, так і ріпаку озимого. Адже весняне потепління, яке наразі спостерігається, та дощі сприяють розвитку численних захворювань культури та активізації і засиллю шкідників», — стверджує керівник агрономічного департаменту компанії UKRAVIT Олександр Мигловець.

Для перших обробок ріпаку фахівець рекомендує обрати бакову суміш препаратів Дезарал (карбендазим, 500 г/л) та Фас (альфа-циперметрин, 100 г/л).

Зазначається, що фунгіцид Дезарал володіє надзвичайно сильними лікувальними та захисними властивостями і надійно захищає ріпак озимий від збудників хвороб. Крім того, препарат можна застосовувати і як протруйник для ярих зернових колосових культур, що стане в пригоді напередодні весняної посівної.

У свою чергу, інсектицид Фас спрямований на контроль ріпакового стеблового прихованохоботника, капустяного стеблового прихованохоботника та хрестоцвітих блішок у посівах ріпаку в ранньовесняний період. Він володіє контактною дією та надзвичайною токсичністю до різних стадій розвитку шкідників.

«Серед суттєвих переваг препарату — можливість його застосування від +5°С, що є актуальним в умовах мінливої весни, а також низька норма застосування, що в комплексі робить його економічно вигідним рішенням для аграрія», — відзначають в UKRAVIT.

 Читайте також: UKRAVIT допоможе фермерам впоратися з посівною

Виконано за допомогою Disqus