Два кроки мінімізують втрати урожаю

15 вересня 2015 99 0
Два кроки мінімізують втрати урожаю
Кurkul.comДва кроки мінімізують втрати урожаю

Зміна клімату впливає на сільське господарство: зменшується кількість придатних для ведення сільського господарства земель, почастішали посухи. Непередбачуваність погодних умов призводить до підвищення ризиків у сільському господарстві, і, як правило, негативно відбивається на врожайності популярних культур, зокрема — зернових, пише Аkertilly.

Український клімат дозволяє нарощувати виробництво зернових, але що буде через 10 років з точністю навіть вчені сказати не можуть.

Для того щоб мінімізувати ризики ведення сільського господарства, особливо у нестабільних кліматичних зонах, необхідно зробити наступні кроки:

— розробити нові методи і підходи до управління станом ґрунтів ресурсів і забезпечувати стабільну врожайність;

— провести додаткові дослідження для оптимізації продуктивності існуючих сільгоспкультур. Це дозволить краще розуміти, що, як, де і коли висаджувати, а також як це вирощувати.

На основі отриманих даних про уразливість існуючих видів сільгоспкультур перед кліматичними змінами, хворобами та шкідливими комахами вивести нові, стійкі види сільгоспкультур, здатні переносити важкі погодні умови і різні хвороби.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою