UKRAVIT вперше презентує наукову платформу світового рівня для досліджень в агросфері

15 червня 2018 103 0
UKRAVIT вперше презентує наукову платформу для досліджень у агросфері
Kurkul.comUKRAVIT вперше презентує наукову платформу для досліджень у агросфері

Найбільший український виробник засобів захисту рослин і мікродобрив — ГК UKRAVIT представить ефективність дії своєї продукції в польових умовах на Міжнародних днях поля в Україні, які пройдуть 20-22 червня на Київщині. Про це повідомляє SuperAgronom.com.

Науковці та фахівці компанії розробили унікальні комплексні системи вирощування, захисту та підживлення культур в залежності від рівня інтенсифікації. Системи будуть продемонстровані на демоділянках сої, ячменю ярого, гороху озимого та ярого, декількох сортів пшениці озимої, соняшника та кукурудзи, зазначають в UKRAVIT.

Крім того, фахівці компанії вперше презентують широкому загалу спектр послуг новоствореного «Інституту здоров’я рослин», наукової платформи світового рівня для досліджень у сфері агро, яка не має аналогів в Україні. 

«Науковий підхід та інноваційні технології, засновані на комплексних дослідженнях ґрунту, води, рослинного і насіннєвого матеріалу, забезпечать отримання високих врожаїв і стануть першим кроком до створення якісно нових умов для ведення агробізнесу в Україні», — зазначають в UKRAVIT.

Довідка: «Міжнародні дні поля в Україні» — наймасштабніша незалежна платформа інновацій для агроіндустрії країни. Вже другий рік поспіль вона об’єднує ключових гравців агробізнесу з України та Європи. Серед учасників — виробники  засобів захисту рослин, органічних та мінеральних добрив, насіннєвого і рослинного матеріалу, сільськогосподарської техніки, а також представники наукових та науково-дослідних установ. Мета — презентація своєї продукції та послуг і пошук партнерів у ексклюзивному живому форматі.

Виконано за допомогою Disqus