Рейдери на Одещині намагалися зібрати чужий урожай

25 червня 2018 370 0
Рейдери на Одещині намагалися зібрати чужий урожай
Kurkul.com

У селі Станіславка Подольського району Одеської області відбулася спроба рейдерського захоплення урожаю. У протиправних діях стосовно своєї землі жителі села звинувачують народного депутата України Олексія Гончаренко. Про це повідомляє AgroPolit.com.

«Угрупування, організоване народним депутатом Олексієм Гончаренком, з його поплічниками: депутатом Одеської обласної ради Сергієм Паращенком, а також посібниками — головою Подільської райдержадміністрації Русланом Пітаком, головою ОТГ Сергієм Паламарчуком та іншими земельними рейдерами застосували силу проти землеробів. Вони найняли тітушок, щоб зібрати чужий хліб! А ті за «сто баксів» почали бити людей на їхній рідній, облитій трудовим потом землі! Відповідальність неминуча! А поліція має бути з народом, а не з бандюками», — з такою заявою голова ГО «Антикорупційний рух В.Наливайченка» Василь Вовк звернувся 20 червня до правоохоронних органів.

Натомість протилежна сторона усі звинувачення жителів Станіславки відкидає, а також заперечує факт силового протистояння із мешканцями села. Наразі правоохоронці продовжують з’ясовуватимуть усі обставини конфлікту, а селяни збираються й надалі відстоювати свої права. Як на полі, так і у суді.

Виконано за допомогою Disqus