Виробники знизили ціну на огірки утричі

25 червня 2018 3720 0
Виробники знизили ціну на огірки утричі
Kurkul.com

В Україні огірки коштують принаймні утричі дешевше, ніж в аналогічний період минулого року. Про це повідомляє «АПК-Інформ: овочі і фрукти».

Лише з початку поточного тижня оптові ціни на огірки в країні впали в середньому вдвічі. Сьогодні продукція із плівкових теплиць вже надходить у продаж по 2-2,5 грн/кг. Експерти вважають пропозицію такого огірка надмірною.

У той же час, великі тепличні комбінати вже практично завершили реалізацію огірка першого обороту і знаходяться в процесі зачистки своїх теплиць. Однак, в умовах, що склалися їм не вдається відвантажувати залишкові партії своєї продукції за цінами вище 4 грн/кг.

Негативний ціновий тренд на українському ринку огірка галузеві експерти пов'язують з досить стриманим попитом з боку вітчизняних покупців цієї продукції і повною відсутністю експортних поставок. У той же час, пропозиція продукції з літніх теплиць поступово збільшується. Як результат, фермери вже заявляють про свою готовність переглянути ціни в бік зниження в черговий раз найближчим часом.

Виконано за допомогою Disqus