Мораторій на землю гальмує розвиток фермерських господарств — експерт

17 вересня 2015 83 0
Мораторій на землю гальмує розвиток фермерських господарств — експерт
Кurkul.comМораторій на землю гальмує розвиток фермерських господарств — експерт

Мораторій на продаж землі, який діє в Україні, обмежує розвиток фермерських господарств, проте рішення проблеми займе багато часу. Про це заявив директор аграрного спрямування Європейського банку реконструкції та розвитку Жиль Меттеталь, пише «АПК-Інформ», посилаючись на прес-службу банку.

За його словами, Україна останнім часом досягла значних успіхів у розвитку сільського господарства.

«З новим урядом, і нам говорять про це всі наші клієнти, зменшилася корупція, я вважаю, що це дуже позитивний аспект. Уряд почав усесторонні реформи, якими вони намагаються спростити економіку, і це дуже хороші новини. Це означає, що приватні компанії проходять менше процедур, щоб, наприклад, почати експортувати зерно», — зазначив Жиль Меттеталь.

Він також підкреслив, що Україна має у своєму розпорядженні гарну базу для успішної діяльності у сфері сільського господарства. Український аграрний сектор, за його словами, не вимагає субсидій для розвитку.

«ЄБРР має намір і далі підтримувати українське сільське господарство, особливо в умовах, коли складна макроекономічна ситуація у країні відлякала банки та інвесторів», — йдеться в повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою