На Черкащині відкрили центр з підготовки спеціалістів молочної галузі

29 червня 2018 125 0
На Черкащині відкрили центр з підготовки спеціалістів молочної галузі
Kurkul.comНа Черкащині відкрили центр з підготовки спеціалістів молочної галузі

У ТОВ «Кищенці», що знаходиться у с. Добра Черкаської області відбулося відкриття навчального центру для підготовки спеціалістів МТФ Dairy Center Kischenzi. Про це повідомляє Avm-ua.org.

Українські тваринницькі господарства вже декілька років демонструють нестачу висококваліфікованих спеціалістів та рядового персоналу. ТОВ «Кищенці» є учасником Асоціації виробників молока (АВМ), де вже давно планували створити навчальну платформу для забезпечення потреб у кадрах на вітчизняних молочних господарств. Згодом вирішили розпочати проект на базі ТОВ «Кищенці».

Читайте також: На Полтавщині розвиватимуть садівництво в навчальних закладах

У навчальному центрі Dairy Center Kischenzi (DCK) будуть проводити навчання та підвищення кваліфікації менеджерів МТФ, ветеринарів, зоотехніків, техніків штучного осіменіння, операторів машинного доїння, операторів з розчистки ратиць і УЗ-діагностики ВРХ. Кабінети для DCK обладнають унікальними для України навчальними і тренувальними матеріалами, наприклад, реалістичними симуляторами для вивчення акушерської справи, найсучаснішим обладнанням для аналізу якості кормів та молока ,УЗ-діагностики тощо.

Заснування центру на базі ферми дасть можливість закріплювати теоретичний матеріал на практиці. Навчати спеціалістів будуть як вітчизняні експерти, так і фахівці світового рівня.

Читайте також: Новий с/г навчально-практичний центр відкрили на Кіровоградщині

Виконано за допомогою Disqus