В Україні вдвічі збільшилось виробництво цвітної капусти та броколі

2 липня 2018 257 0
Цвітна капуста та броколі
pixabay.comЦвітна капуста та броколі

Врожайність «нестандартної» капусти за останні 10 років зросла в 1,7 разів. Особливо зросла зацікавленість цвітною капустою та броколі. Про це йдеться у матеріалі «Що посадиш: 10 найперспективніших нішевих культур» на Kurkul.com.

За останні 3 роки, зокрема, об’єми вирощування збільшились на 15%. Сегмент буде збільшувати виробництво і надалі. Також буде зростати пропозиція замороженої капусти.

Доволі активно збільшується вирощування на професійних господарствах. Наприклад, об’єм врожаю у 2007 р. складав 900 т, а у 2017 р — вже 2,5 тис. т.

До цих видів капусти також наближається і пекінська. До того ж, фермери будуть збільшувати не лише вирощування цього овоча, а й доробку та зберігання. Зберігання пекінської капусти потребує правильного технологічного розуміння, оскільки на відміну від звичайної білоголової, її потрібно закладати у сховища с регульованим газовим середовищем.

Вирощування пекінської капусти стимулює також експорт. Так, за останні два сезони збут на зовнішні ринки цього овоча подвоївся і склав 1,5 тис. т.

Виконано за допомогою Disqus