Фермер із Волині відновлює популяцію благородних оленів

3 липня 2018 850 0
На Волині відновлюють популяцію благородних оленів
Kurkul.comНа Волині відновлюють популяцію благородних оленів

На оленячій фермі при ФГ «Аміла» неподалік с. Радовичі Турійського району на Волині відновлюють популяцію благородних оленів. Зараз на єдиній в Україні оленячій фермі живуть більше 100 тварин. На початку 2018 р. сюди завезли чотири лінії чистокровних оленів із Великої Британії, Угорщини та Латвії: усього 80 голів різної статі та віку. На початок червня в господарстві вже народилось 32 оленят.

Про це спеціально для Kurkul.com розповів засновник і власник ФГ «Аміла» Роман Микитюк.

Читайте також: Розведення свійських плямистих оленів

Фермер зазначив, що протягом найближчого часу у господарстві для оленів відгородять спеціальною сіткою 2,5 тис. га лісових угідь. Також в «Амілі» будуть розводити ланей, муфлонів і вепрів. Крім того, активно розвивається площа лісових насаджень на непродуктивних землях. Лише за останні роки було висаджено майже 700 га лісу.

Вольєрне господарство повністю відкрите для безоплатних відвідувань туристами та забезпечує широкий комплекс рекреаційних послуг (екскурсії, верхова їзда, квадроцикли та багато іншого).

Крім того, ФГ «Аміла» є племінним репродуктором торійської породи коней, миргородської породи свиней, темноголової латвійської породи овець, а також  української чорно-рябої молочної та волинської м’ясної породи корів.

Виконано за допомогою Disqus