«Базікати — не робити». Фермер звинувачує МінАПК в бездіяльності (ВІДЕО)

409
0
Директор СВК «Перемога» Віктор Грищук
Kurkul.comДиректор СВК «Перемога» Віктор Грищук

Для економічного розвитку держави повинна бути чітка політична «культура». Стабілізація прозорих та зрозумілих податків на 5 років дасть змогу фермерам укріпитися та покращити своє господарство за цей період. Таку думку висловив директор СВК «Перемога» Віктор Грищук.

За його словами, якщо у діяльність сільськогосподарського підприємства держава не буде втручатись та стабілізує років на п’ять прозорі зрозумілі податки з обігу, фермерства зможуть розвиватися.

«Не втручатись у діяльність підприємства і стабілізувати на років п’ять прозорі зрозумілі податки. Я є не прихильником ПДВ. ПДВ на сьогодні це корупційна годівниця. Запропонувати замість цього фіксований на п’ять років податок з обігу. Український фермер за ці п’ять років гори переверне», — розповідає директор СВК «Перемога».

За словами Віктора Грищука, найкраще фермери почувались, коли був прийнятий фіксований сільськогосподарський податок.

«За останні три роки спец режим ПДВ обійшовся моєму господарству «всього» 2 млн грн. Ця сума була витягнута з мого річного бюджету. А я б міг на ці гроші починати відновлювати зрошення, підвищувати заробітню платню людям», — пояснює він.

На думку директора СВК «Перемога», у серйозних підприємців люди повинні стояти на першому місці, важливо цінувати їх працю. Адже навіть спеціалізована техніка буде бездіяльною та неефективною без освічених фахівців.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus