Північна Америка може стати конкурентом європейським виробникам амаранту

5 липня 2018 89 0
Вирощування амаранту
pixabay.comВирощування амаранту

У 2013 р. Європа мала найбільшу частку ринку амарантової олії, за нею була Північна Америка та Азіатсько-Тихоокеанський регіон. На думку експертів, Європа збереже своє панування у прогнозованому періоді до 2020 р. Очікується також, що Північна Америка загрожуватиме пануванню Європи на світовому ринку амарантової олії, завдяки збільшенню внутрішнього попиту в індустрії харчових добавок. Про це повідомляє Findmarketresearch.org.

Азіатсько-Тихоокеанський регіон також стане перспективним майданчиком через зростання попиту на амарант у майбутньому.

Читайте також: За тонну органічного амаранту можна отримати 35 тисяч гривень

Вміст корисних інгредієнтів амарантової олії, таких, як сквален, є рушієм світового ринку амарантової олії. Крім того, збільшення споживання натуральних продуктів здоровий способ життя також може послужити стимулом для збільшення світового ринку олії з амаранту. Однак високі виробничі витрати, мінімальна державна підтримка, низький рівень споживання амарантової олії та низькі обсяги виробництва є перешкодою для учасників ринку інвестувати в виробництво амаранту.

Читайте також: Херсонщина є лідером з експорту органічної продукції — експерт

Інгредієнти амарантової олії, такі як сквален, мають антивікові, протизапальні та антиокислювальні властивості. Крім того, вона містить омега-3, омега-6 та омега-9 жирні кислоти, які є багатим джерелом білка та вітамінів. Амарантова олія використовується різними галузями, такими як харчова, косметична та фармацевтична промисловість. Амарантова олія також може використовуватися, як проміжний продукт для виробництва мастильних матеріалів, гуми, ароматичних речовин та поверхнево-активних речовин. Амарантова олія також використовується як харчова олія, яка має ніжний і приємний смак.

Виконано за допомогою Disqus