Гарячий тиждень для виробників лохини — огляд цін на плоди та ягоди

10 липня 2018 2709 0
Гарячий тиждень для виробників лохини — огляд цін на плоди та ягоди
pixabay.com

Kurkul.com разом з FreshBot продовжують слідкувати за змінами цін на ринку ягід та плодів.

Лохина

Останній тиждень був найбільш гарячим для виробників лохини, так як ціни падали, а магазини влаштовували акції, які вибивалися за рамки мінімальної рентабельності ягоди.

Ціни на огуртовому ринку варіювалися в межах від 100 до 130 грн/кг, а виробники віддавали ягоди за ціною від 110 до 150 грн/кг, в той час як столичні супермаркети рясніли цінами починаючи від 99,99грн/кг.

Кавун

Протягом тижня ціни на смугасту ягоду продовжували падати, з рівномірним збільшенням пропозиції на ринку. Пік сезону почався з позначки 1,3-1,5 грн/кг з полів, не можна думати що ціна і далі буде падати, так як в найближчі кілька днів відкриється активний сезон експорту і ціна повинна стабілізуватися.

Лідером за ціною на кавун на минулому тижні була Малайзія, де кавун продавався за ціною 1,2 $/kg

Морква

Ціни на цей овоч продовжують бити рекорди, магазини як і раніше торгують не нижче 24-26 грн/кг, а гуртовики і виробники продовжують тримати ціну на такому рівні пропонуючи ціни від 19 до 22 грн/кг

Яблуко

На свіжому ринку вже досить велика пропозиція яблук, а через 7-10 днів в продаж вступлять більші гравці і ціни поповзуть вниз.

Зараз гуртовики хочуть отримати за ранні сорти яблук від 10 до 13грн/кг, в той час як супермаркети торгують в межах від 14 до 23грн/кг, страхуючи себе від втрат через короткий термін зберігання фрукта.

Продовжуємо стежити за цінами з Kurkul.com та FreshBot

Виконано за допомогою Disqus

+ 8° ... + 0°

Вітер

2.3м/с

Опади

0мм

Вологість

85%