Парламент ухвалив чотири важливі аграрні законопроекти

10 липня 2018 226 0
Парламент ухвалив чотири важливі аграрні законопроекти
pixabay.com

Сьогодні на розгляді у Парламенті 11 аграрних законопроектів. Чотири вже ухвалили. Про це повідомляє AgroPolit.com.

Першим розглянули проект закону народного депутата Олександра Бакуменка №8450 «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів».

«Ми всі говоримо про те, як захищаємо споживача... В цьому законі описано все, щоб захистити українського споживача та дати розвиток бізнесу. Подивимося як голосують окремі фракції», — розповідає Олександр Бакуменко.

Другим на розгляд поставили документ №5448-д про органічну продукцію. За нього віддали 237 голосів. Законом дозволили накладати на виробників-порушників значні штрафи.

Третій — № 6490-д про фермерські господарства. Він включає в собі декілька змін, серед яких передбачається можливість протягом 10 років пільгової сплати єдиного соціального внеску членами сімейних ферм із зарахуванням їм повного страхового стажу.

Четвертий — № 6049-д про зрошення. Цей закон пропонує передати до комунальної власності землі колективної власності ліквідованих КСП.

Депутати розглянули поки що тільки 4 документи — і вони взяли знову перерву. Закінчили на ліквідації державного регулювання виробництва і реалізації цукру (№4532). Спроба його поставити на голосування провалилася тому лишили на вечір.

Виконано за допомогою Disqus