Антирейдерський форум збирає аграріїв з усієї України

10 липня 2018 165 0
Форум аграріїв
Форум аграріїв

За участю аграріїв з усієї України 31 липня відбудеться Всеукраїнський антирейдерський аграрний форум. Про це повідомив у парламенті народний депутат від «Самопомочі», голова ради ГО «Бізнес-Варта» Іван Мірошніченко, передає AgroPolit.com.

За його словами, організатором форуму виступить «Бізнес-Варта».

«Великий антирейдерський форум відбудеться 31 липня. Його організовує «Бізнес-Варта» разом із ВАР та членами ІТ-індустрії, де будуть присутні фермери, переробники, ІТ-компанії, портовики та інші. Ми говоритимемо про конкретні випадки рейдерства і прізвища людей, які стоять за цими беззаконнями», — пояснив народний депутат.

Іван Мірошніченко поділився останніми даними щодо рейдерства.

«Воно сьогодні не зменшується. 2 липня оприлюднили офіційну статистику: за 2017 р. офіційно зафіксували 400 випадків. За нашими ж даними, цифра має бути більшою. Тенденція в останні 2 роки свідчить про зростання темпів рейдерства в 1,5 рази. Тож наприкінці 2018 р. матимемо не 400, а всі 700 і 800 випадків. Це свідчить про те, що вся наша робота не дає результату», —пояснює він.

Іван Мірошніченко та інші депутати звернулися до керівників силових структур та антирейдерської урядової комісії, щоб комплексніше протидіяти рейдерству. Найперше, вважає він, слід актуалізувати роботу антирейдерської урядової комісії.

Виконано за допомогою Disqus