Іран інвестуватиме в АПК України

18 вересня 2015 113 0
Іран інвестуватиме в АПК України
Vladnews.ruІран інвестуватиме в АПК України

Іран висловлює готовність інвестувати в український агропромисловий комплекс, а також зацікавлений в імпорті сільськогосподарської продукції. Сторони домовилися про візит іранських інвестиційних компаній в Україну у жовтні цього року.

Про це йшлося під час зустрічі президента Торгово-промислової палати України Геннадія Чижикова та підприємців агропромислвого комплексу із заступником міністра сільськогосподарського джихаду (міністерства) Ісламської Республіки Іран, головою урядової торговельної корпорації ІРІ Мохаммадом Камбалі, пише сайт Торгово-промислової палати України.

Як зазначається у повідомленні, найбільший інтерес Іран виявляє щодо можливостей інвестування в український агропромисловий комплекс з метою виробництва та експорту в Іран сільськогосподарської продукції.

«Іранська сторона високо оцінила рівень торговельних відносин між Україною та Іраном, а також висловила сподівання щодо збільшення у найближчій перспективі експорту іранської харчової продукції до нашої держави», — пише сайт.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою