Неподалік Лас-Вегаса скоро запустять крупну вертикальну ферму

28 липня 2018 104 0
Вертикальна ферма
A7d.com.uaВертикальна ферма

Китайська корпорація побудувала в десяти км від Лас-Вегаса вертикальну ферму Oasis Biotech та незабаром запустить її у роботу. Ферма буде спроможна надавати 9,5 тис. порцій салату щодня для ресторанів і казино. Про це повідомляє Agrarnik.com.

Займаючи площу в два га, ферма буде однією з найбільших у США. Спочатку будуть вирощувати трави і зелень, пізніше додадуть моркву і ягоди.

На фермі застосовується гідропонна технологія без застосування хімікатів. Також використовують спецфільтр і ультрафіолетове освітлення, систему управління подачі води і повітря.

Завдяки гідропонній технології ферма дозволяє зекономити до 90% води, у порівнянні з традиційними фермами. Зараз ферма споживає майже 1,89 м3 води щодня, що еквівалентно використанню сім’ї з чотирьох чоловік за рахунок душу та туалету. Світлодіодне освітлення економічне на 50% від традиційного вирощування.

Зараз, використовують ручне збирання продукції, але до завершення будівництва планують повністю автоматизувати ферму.

Як розповідає генеральний керуючий фермою, звичайне вирощування салату триває 90 днів і виробники збирають до 3-х врожаїв в сезон. Вертикальна ж ферма дозволить отримувати салат за 24 дня, до того ж ферма функціонуватиме цілорічно.

Материнської корпорацією гідропонній ферми є Sananbio, що входить в Sanan Group.

Виконано за допомогою Disqus