Органічні світлодіоди на 20% збільшать ефективність вертикальних ферм

9 червня 2018 133 0
Вертикальна ферма
Cityos.ioВертикальна ферма

Завдякі новій системі, яку розробив студент з Лондонского Університету Брунеля, продуктивність вертикальних ферм збільшиться на 20%. Нова система вже привернула увагу з боку виробників та буде представлена на виставці Made in Brunel у середині червня, повідомляє Zerno-ua.com.

Винахід, який розробив студент Джонні Ридер, називається vFarm, використовує OLEDs (органічні світлодіоди) та автоматизацію. Такі рішення значно зменшують споживання енергії, яка використовується у вертикальному сільському господарстві.

 «Сучасне сільське господарство використовує 70% води, яку перекачують у світі та сприяє глобальному потеплінню на 33%. Забруднення води на 70% відбувається внаслідок ведення сільськогосподарських робіт. Вертикальне сільське господарство використовує лише 5% від загальної кількості води, необхідної для традиційного сільського господарства. До того ж, при вертикальному сільському господарстві відсутня необхідність у використанні пестицидів, оскільки вирощування культур відбувається у замкненому середовищі», — зауважив Джонні Рідер.

Вертикальне землеробство користується попитом в Азії та вже набирає популярності по всьому світу. Спосіб ведення господарства у багаторівневих конструкціях дозволяє економніше використовувати простір та ресурси.

Підвищення ефективності та продуктивності vFarm здійснює за рахунок використання автоматизації, у тому числі ряд датчиків для керування температурою, вологістю, рівнем освітлення, витрати енергії.

Виконано за допомогою Disqus