Ягідний кооператив отримав сертифікат Organic Standard

31 липня 2018 144 0
Ягідний кооператив отримав сертифікат Organic Standard
pixabay.com

Сільськогосподарський виробничий кооператив «ЯГІДКИ» отримав повний сертифікат органічного виробництва ягід чорниці високорослої (лохини) Organic Standard та успішно подолав трирічний перехідний період. Про це повідомляє прес-служба Асоціації «УКРСАДПРОМ».

Підприємство є одним із найбільших виробників органічної лохини на території України та Європи — загальна площа органічної ферми складає 55 га (під насадженнями — 34 га).

Цього року СВК «ЯГІДКИ» експортували першу партію органічної лохини до ОАЕ. Сьогодні ведуться перемовин із закордонними партнерами щодо експорту української лохини на наступний рік за трьома напрямками.

«Цей рік показав, що українські господарства можуть і мають конкурувати з садоводами з Польщі, але однією із обов’язкових умов є створення комфортної сучасної інфраструктури для життя та побуту працівників», — зауважив CEO та співвласник СВК «ЯГІДКИ» Олег Науменко.

За його словами, у 2019 р. кооператив має намір організувати на власній території сучасні європейські гуртожитки із усією необхідною інфраструктурою для забезпечення максимально комфортних умов праці та відпочинку для персоналу, який працює на підприємстві.

«Ми налаштовані дуже позитивно та впевнені, що наступні три роки стануть знаковими як у формуванні внутрішнього ринку ягід, так і в питанні виходу великої кількості нових українських підприємств на зовнішні ринки. Зокрема, ми зараз готуємося до виходу у 2019 р. на східні ринки», — продовжив Олег Науменко.

У планах кооперативу на 2019 р. — завершення посадки насаджень лохини на фермі, після чого загальна площа під лохиною становитиме 45 га. Підприємство має на меті висадити 11 га пізніх сортів лохини та організувати на цій території тунелі для реалізації пізньої органічної ягоди (збір у другій-третій декаді вересня).

Виконано за допомогою Disqus