Обурені селяни на Київщині планують звернутись до Європейського суду

2 серпня 2018 1188 0
Оформлення заяви
Elcontadorecuatoriano.comОформлення заяви

У селі Халеп’я на Київщині власник свиноферми нехтує свіжим повітрям для селян. Селяни звертались до сільради, до екологічної інспекції, проте реакція відсутня, тому вони планують звертатись до Європейського суду. Про це повідомляє Трипільський край на свій сторінці у Facebook.

Сморід з підприємства відчувається по всьому селі, особливо у спеку. Ферма працює без спеціальних устаткувань вловлювання повітряних речовин. Люди для акції протесту проти свиноферми перекрили автодорогу.

Як розповідають селяни, вони звертались в екологічні службу, в Кабінет Міністрів, проте на прохання селян ніхто не звертає уваги. Разом з екологами представники села зробили вимірювання, які показали, що робота ферми не відповідає санітарним вимогам.

«Ми не проти фермерства, ми проти того, щоб не дотримувались екологічних норм. Наприклад, ввечері, коли жара, хочеться провітрити дім, відкрити кватирку, але запускається неприємний запах. Все село страждає від того смороду», — розповідає ситуацію селянин.

Селяни планують надалі боротися, залучати пресу, також зібрати кошти з жителів села та звернутись до Європейського суду.

Нагадаємо, у травні жителі села Халеп’я вже страждали від дій власника ферми, який скидав мертвих свиней до ями з водою чи прикопував їх біля господарства, замість належного захоронення.

Виконано за допомогою Disqus